Specjalista ds. Sprzedaży

Dołącz do Eurolink – innowacyjnej firmy HR świadczącej usługi zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza agencja cieszy się uznaniem na lokalnym rynku dzięki wysokiej jakości usług, które dostarczamy. Dbamy o to, żeby nasi partnerzy biznesowi czuli się z nami bezpiecznie, a ich zaufanie zdobywamy poprzez profesjonalizm, rzetelność, innowacyjność rozwiązań i przede wszystkim ludzkie, indywidualne podejście do każdego Klienta!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży do naszego zespołu, aby wspólnie z Dyrektorem  współtworzyć naszą misję i rozwijać relacje z Klientami w obszarze sprzedaży usług HR!

Co zyskasz, pracując z nami?

  • Proponujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecania – wybór należy do Ciebie!
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności (mamy budżet szkoleniowy).
  • Umożliwiamy elastyczne godziny pracy, więc możesz dostosować swoje 8-godzinne zmiany między 7:00, a 17:00, aby lepiej zbalansować pracę z życiem prywatnym.
  • Dofinansowujemy kartę MultiSport, dzięki której możesz aktywnie dbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.
  • Oferujemy wszelkie niezbędne narzędzia pracy: telefon i laptop, system do pracy oraz wygenerowane leady.
  • Pracujemy na przyjaznym CRM Vision, który jest dostosowany do naszych potrzeb, a nie odwrotnie.
  • Regularnie organizujemy spotkania integracyjne w czasie i po godzinach pracy, z nami m.in.: planszówki z pyszną pizzą, turnieje bowlingowe, emocjonujące spływy kajakowe i wiele innych atrakcji, które umożliwiają nawiązanie jeszcze lepszych relacji zespołowych.

Jaki będą Twoje zadania?

  • Wsparcie Dyrektora Sprzedaży w koordynacji sprzedaży usług HR.
  • Tworzenie oraz współprzedstawienie ofert sprzedażowych produktów EuroLink w dziedzinie HR.
  • Przygotowywanie treści sprzedażowych na Social Media.
  • Tworzenie i aktualizowanie baz danych poprzez aktywne monitorowanie rynku pracy.
  • Reprezentacja Eurolink Group na wydarzeniach branżowych i targach pracy.
  • Realizacja realnych celów sprzedażowych.
  • Systematyczne tworzenie raportów w CRM.
  • Cold calling oraz cold mailing do potencjalnych Klientów.

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w biurze w sercu Szczecina (super lokalizacja obok Jasnych Błoni).
  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office, w tym PowerPoint, Excel i Word.
  • Zdolność do organizacji pracy własnej, skrupulatność i dokładność w realizacji bieżących zadań.
  • Zainteresowanie branżą HR 😊
  • Nastawienie na realizację celu sprzedażowego.
  • Chęć do rozwoju i przede wszystkim Twoją motywację do pracy z nami!

Mile widziane:

  • Umiejętność zarządzania relacjami z klientami B2B.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji pracy lub w call-center.
  • Prawo jazdy kat. B.

Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj już dzisiaj, chętnie zadzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

announcement.apply