Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu i Analiz

W HR Inclusion Sp. z o. o. wspieramy pracodawców w tworzeniu różnorodnych, inkluzywnych i empatycznych miejsc pracy, w których efektywność zespołów wzrasta dzięki wzajemnemu zrozumieniu i otwartości! Dla nas liczy się – różnorodność i równe szanse dla każdego!

 Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera obróbki metalu, z produkcją usytuowaną w Szczecinie, osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. kontrolingu i analiz.

Z miłą chęcią zapraszamy szczególnie do udziału w procesie rekrutacji osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności 😊

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu i Analiz (możliwość pracy zdalnej)

Twoje zadania:

  • Wsparcie w analizie i kalkulacji kosztów produkcji  oraz wskaźników efektywności;
  • Weryfikacja i raportowanie odchyleń;
  • Analiza konsumpcji materiałów w procesie produkcyjnym;
  • Analiza kosztów operacji w procesie produkcyjnym;
  • Zarządzanie i tworzenie baz danych w Excel oraz systemie ERP;
  • Analiza innych danych finansowych i produkcyjnych.

Oczekiwania naszego Klienta:

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia, zarządzanie);
  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane);
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel;
  • Doświadczenie w pracy w systemach ERP;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Sumienność i dokładność w pracy;
  •  Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

W tej super firmie czeka na Ciebie:

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia (na podstawie umowy o pracę) w międzynarodowej organizacji, z wieloletnią tradycją i wartościami;
  • Fantastyczna atmosfera pracy i relacja oparta na partnerstwie i wzajemnym zrozumieniu;
  • Przyjazny i zrozumiały proces wdrożenia, który pozwoli Ci na usamodzielnienie się w zakresie Twoich obowiązków;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Elastyczny czas pracy, możliwość rozpoczęcia między godziną 7:00, a 9:00 oraz dopasowanie grafiku do Twoich potrzeb;
  • Różnorodne i ciekawe zadania;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,  a  w tym: platforma MyBenefit; Multisport; ubezpieczenie grupowe; dofinansowanie do wypoczynku, bonusy świąteczne, owocowe dni i wiele innych!

Zapraszamy do udziału osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID: 146 job_post.published_on: 13/08/2024
announcement.apply