Operator prasy krawędziowej - do przyuczenia

W HR Inclusion Sp. z o. o. wspieramy pracodawców w tworzeniu różnorodnych, inkluzywnych i empatycznych miejsc pracy, w których efektywność zespołów wzrasta dzięki wzajemnemu zrozumieniu i otwartości! Dla nas liczy się – różnorodność i równe szanse dla każdego!

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera obróbki metalu, z produkcją usytuowaną w Szczecinie, osoby na stanowisko

Operator prasy krawędziowej  - do przyuczenia.

Z miłą chęcią zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy – Szczecin, Prawobrzeże

Pracodawca oferuję:

Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy

Czas pracy, dostosowany do Twoich potrzeb

Szkolenie przygotowujące do pracy oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień (w tym UDT)

Przyjazną atmosferę

Indywidualne podejście do rozwoju zawodowego

Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity

Wymagania:

Szybkie przyswajanie wiedzy i adaptacja do nowych technologii

Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i zespołowej

Sumienność i dbałość o jakość pracy

Doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej będzie dodatkowym atutem

Znajomość rysunku technicznego będzie mile widziana

Uprawnienia UDT będą mile widziane

Obowiązki:

Obsługa prasy krawędziowej do precyzyjnego wykonania elementów zgodnie z rysunkiem

Monitorowanie parametrów maszyny oraz wprowadzanie korekt

Przestrzeganie standardów jakościowych i bezpieczeństwa pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez link aplikacyjny. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za złożone zgłoszenia 😊

Proces rekrutacji:

  • Przesłanie aplikacji i wstępna selekcja
  • Rozmowa telefoniczna/wideo albo krótkie spotkanie w biurze z rekruterem
  • Spotkanie u klienta na zakładzie pracy
  • Feedback do kandydata

 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za złożone zgłoszenia 😊

ID: 147 job_post.published_on: 02/07/2024
announcement.apply