Frezer CNC

Dla naszego klienta, wiodącego producenta narzędzi stemplowych oraz części zamiennych do tabletkarek, kapsułkarek i maszyn blistrujących stosowanych w farmacji oraz sektorach przemysłu, szukamy pracownika, który pracował przy produkcji jednostkowej na maszynach z systemem sterowania Heidenhain, na stanowisko

Frezer CNC

Miejsce pracy – Szczecin

Pracodawca oferuję:

- Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy.

- Wynagrodzenie 6500-11000 zł brutto/miesiąc, premie za wyniki, nadgodziny+benefity (program poleceń, zajęcia sportowe, ubezpieczenie na życie, catering, szkolenia i kursy)

- Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00).

- Program relokacyjny.

- Pracę w międzynarodowym środowisku.

Zakres obowiązków:

- Obsługa frezarek CNC.

- Prowadzenie symulacji napisanego programu CNC.

- Dobór narzędzi skrawających i parametrów skrawania.

- Ustawienie i mocowanie obrabianych detali na maszynie.

- Sprawdzanie wymiarów wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz).

- Konwersacja używanych maszyn i narzędzi.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne.

- Doświadczenie w obsłudze frezarek CNC.

- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

- Znajomość zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych.

- Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (w przypadku obcokrajowców).

Dołącz do zespołu i poszerzaj swoje umiejętności oraz kompetencje w dynamicznym środowisku przemysłowym!

announcement.apply